Зв'язок працює з перебоями. Якщо телефони недоступні, телефонуйте в телеграм або вайбер!

Набір стрічок опору Stein LEP-6308

1177905.
Набір стрічок опору Stein LEP-6308 - фото 1
Набір стрічок опору Stein LEP-6308 - дополнительное фото 1
Набір стрічок опору Stein LEP-6308 - фото 1
Набір стрічок опору Stein LEP-6308 - дополнительное фото 1
Різні кольори
330 грн6 грн
0
  • 576 людей

Опис до товару Набір стрічок опору Stein LEP-6308

Набір стрічок опору Stein LEP-6308 – набір еластичних стрічок для фітнесу.

Гумова стрічка для фітнесу-тренажеру на основі натурального латексу. Снаряд рівномірно розподіляє навантаження по всій довжині та дозволяє виконувати ідеальні з точки зору біомеханіки вправи. Стрічки більш еластичні і тягнуть, не впиваються в шкіру і при цьому здатні витримувати значні навантаження. Тренування зі стрічкою залучають у роботу глибокі м'язи та м'язи-стабілізатори, в результаті покращується координація, загальний тонус тіла.

Також гумові стрічки є ідеальним помічником у реабілітації, розвитку рухливості та покращенні атлетичних здібностей, забезпечуючи збалансовані функціональні навантаження. Використовуються для тренування сили, покращення рухливості та зниження больової симптоматики. Вони змушують працювати певний м'яз у вигляді опору та збільшувати силові показники.

Завдяки різному рівню опору, різній довжині та ширині, стрічки можна застосовувати для різних груп м'язів, що дозволяють поліпшити гнучкість рухів, збільшити силу м'язів, мінімізувати тиск на суглоби і зменшити ризик травм.

Особливості:
  • Підбираються в залежності від рівня фізичної підготовки. Кожна еластична стрічка має різну ступінь пружності, чим товстіша стрічка – тим вище навантаження, найтовстіша стрічка буде найжорсткішою і складнішою, і підійде для просунутих користувачів, а найтонша – підійде для початківців;
  • Стрічки можна використовувати як підтримку під час виконання вправ. Наприклад, виконуючи присідання для створення штовхаючого ефекту з нижньої позиції.;
  • Гумові стрічки – це чудовий інструмент у коригуванні техніки виконання рухів. Закріпивши їх навколо тіла для спеціальних вправ, таких як присідання, стрічки не лише забезпечують стійкість, а й сприяють правильному виконанню руху. можуть бути використані при тренуваннях з обтяженням, збільшуючи навантаження шляхом створення натягу стрічок.

В комплекті:
  • 3 петлі різного опору. Для зручності диференціації – виконані різним кольором.

Характеристики:
  • Матеріал: TPR;
  • Розмір: 0,35/0,45/0,55 х 15 х 120 см.

Характеристики до товару Набір стрічок опору Stein LEP-6308

Бренд
Сила опору
S/Light, M / Medium, L / Heavy

Відгуки до товару Набір стрічок опору Stein LEP-6308

Ваш відгук буде першим! Залишаючи реальні відгуки про товари, їх мінуси і плюси, ви допомагаєте іншим людям не зробити помилку при виборі. А вони, залишивши відгук, допоможуть вам. Робіть світ кращим!
Ваше фото
044 232 88 27
057 761 32 72
Пн-Пт 9-18:00 СБ-НД 10-15:00