Бігові доріжки витримують вагу до 120 кг

Бігові доріжки, що витримують вагу до 120 кг , мають трирівневу амортизацію. Динамічні ультрам'які подушки поглинають удар, двошарова дека створює м'яку вібрацію, а циліндричні еластомери зі пружинами розраховані на найважчих атлетів. Снаряди можуть бути механічні, електричні чи магнітні. Механічні доріжки вимагають особливих зусиль, щоб надати руху полотно для бігу. Другі мають певний набір програм за замовчуванням. Панель управління покаже: швидкість, відстань, час тренування, витрачені калорії, пульс. У магнітних доріжках можна змінювати кут нахилу бігового полотна і вибирати інтенсивність тренування.

6 товарів
Беговая дорожка ECOFIT E-MB9
Вот такая беговая дорожка с режимом скорости до 16 километров в час - это максимальное значение. Минимальное около полутора километра в час. Мне нравится, что у неё есть такие удобные колёсики для перемещения. Есть даже наклон для усиления нагрузки. 
Беговая дорожка FitLogic T33
Классная беговая дорожка и даже красивая. Мы ее купили в загородный дом. я там постоянно нахожусь и что бы не набирать лишний вес регулярно стала бегать на ней. Очень простая в использовании, я ее одна свободно передвигаю. В общем лучше и не нужно, классная!)
Беговая дорожка Toorx Treadmill Voya...
Доріжка сподобалась,задоволений результатами.
Відібрано 6 товарів з 32
1
Максимальна вага людини
Максимальна швидкість
Довжина полотна
Ширина полотна
Бренд
Особливості
Максимальна вага людини
до 120 кг
💰 Товарів у розділі6
💲 Цінавід 23375 грн
💎 Знижкадо 15%
🔥 Від брендівGymtek, FitLogic, Ecofit та інше
✅ Система навантаженняЕлектрична
✅ Максимальна вага людинидо 120 кг
044 232 88 27
057 761 32 72
Пн-Пт 9-19:00 СБ-НД 10-15:00