Бігові доріжки HouseFit

Бігові доріжки HouseFit – гарний вибір для професіоналів, спортсменів-початківців та бажаючих потренуватися у себе вдома. Компактний і багатофункціональний тренажер від американського бренду HouseFit призначений для різних видів навантажень і допоможе правильно організувати будь-яке тренування. Механічні або електричні варіанти бігових доріжок HouseFit зроблені з якісних комплектуючих і відрізняються високим рівнем безпеки. Регулярні заняття спортом на біговій доріжці допоможуть заощадити кошти на відвідування фітнес-центру і самостійно регулювати рівень навантаження.

4 товари
Беговая дорожка HouseFit HТ-9171E
Прекрасная беговая дорожка, купили с мужем, что бы дома заниматься. Долго выбирали из представленных в этом магазине. выбрали эту модель и угадали с выбором. Спасибо консультанту магазина. Дорожка хорошая. удобная для занятий и не больших размеров. как раз для нашей квартиры.
Беговая дорожка HouseFit HТ 9217E
Замечательная дорожка. моя супруга давно хотела нечто такое. на чем можно бегать. Вместе выбирали. но в этом магазине хороший выбор беговых дорожек. выбрали эту. Ну и я стал потихоньку бегать на ней, по улице лень))). Магазину огромное спасибо за качественный товар!
Беговая дорожка HouseFit HТ 9170E
Для меня эта беговая дорожка стала спасением. Я похудела с ней аж на 30 кг. Прочная, устойчивая. Благодаря амортизационной системе, с этой дорожкой комфортно во время занятий. Не смотря на то что она для опытных, я отлично с ней справилась. 
Відібрано 4 товари з 124
1
Максимальна швидкість
Довжина полотна
Ширина полотна
Бренд
Особливості
Бренд
HouseFit
💰 Товарів у розділі4
💲 Цінавід 37900 грн
💎 Знижкадо 10%
🔥 Від брендівHouseFit
✅ Система навантаженняЕлектрична
✅ Максимальна вага людинидо 140 кг
044 232 88 27
057 761 32 72
Пн-Пт 9-18:00 СБ-НД 10-15:00