Самокати, скейти та ролики Rio Roller

Самокати, скейти та ролики Rio Roller – це класичні ковзани квади, які підходять як для фітнесу, так і для прогулянок. Вони мають високу якість підтримки п'яти та анатомічно правильні устілки з додатковою амортизацією, які зроблять катання ще приємнішим та комфортнішим. Яскравий спортивний дизайн роликів Ріо Роллер із класичним шнурівкою також не залишиться поза увагою. Для виготовлення коліс було використано безліч матеріалів: алюміній, нейлон, поліуретан. Устілки не деформують стопу, наголошують на анатомії ніг, а підтримка п'яти не дасть втомитися після багатогодинної їзди. Гальмо може бути знімне і розташоване спереду під миском черевика.

23 товари
Ролики Rio Roller Passion
Дитина катає на вулиці, поки задоволена дужче. І я теж, бо ціна/якість гарні. Надіємось, що за такого активного катання не розсиплятися, а прослужити довго!
Ролики Rio Roller Varcity Rich
Дуже добрі ролики. Із задоволенням катаюся. Черевик добре укріплений і нога не бовтається. Не на один сезон коліс вистачає, катаюсь майже щодня.
Ролики Rio Roller Grappe
Ролики Rio Roller GrappeВІДПОВІДЬ МАГАЗИНА
Ролики Rio Roller Grape мають класичну систему закріплення з шнурками та замком.
Відібрано 23 товари з 1113
1
Бренд
Бренд
Rio Roller
💰 Товарів у розділі23
💲 Цінавід 4070 грн
💎 Знижкадо 10%
🔥 Від брендівRio Roller
Самокати, скейти та ролики Rio Roller доставимо в місті: Харкові, Одесі, Києві, Дніпрі, Івано-Франківську, Львові, Херсоні, Хмельницькому, Чернівцях, Ужгороді, Чернігові, Черкасах, Сумах, Тернополі, Миколаєві, Запоріжжя, Кропивницького, Житомирі і у всіх інших населених пунктах України .
044 232 88 27
057 761 32 72
Пн-Пт 9-19:00 СБ-НД 10-15:00