Дитяче велокрісло Bellelli Little Duck Relax

6600.
Дитяче велокрісло Bellelli Little Duck Relax - фото 1
Дитяче велокрісло Bellelli Little Duck Relax - фото из описания 1
Дитяче велокрісло Bellelli Little Duck Relax - фото 1
Дитяче велокрісло Bellelli Little Duck Relax - фото из описания 1
Сіро-червоний
3680 грн72 грн
Цей товар було продано та він більше не буде доступним в Україні. Ми можемо підказати вам аналоги товару "Дитяче велокрісло Bellelli Little Duck Relax".
  • 6236 людей
  • 352 грн

Опис до товару Дитяче велокрісло Bellelli Little Duck Relax

Компанія Bellelli дотримується суворих принципів: гарантована безпека дитини і надійність конструкції крісел, ергономіку і комфорт, інноваційний функціональний дизайн і демократичні ціни на високоякісний товар.

Заднє сидіння Little Duck Relax призначене для перевезення дітей до 6 років максимальною вагою до 22 кг Це крісло кріпиться на окремому кріпленні за раму під сідлом. Підходить до більшості типів велосипедів. У цього крісла Bellelli є легкознімний механізм. З м'якою прокладкою, ременями безпеки і захисту ніг від попадання в спиці. Форма сидіння убезпечить дитину від бічних ударів. Є можливість відрегулювати кут нахилу спинки і дитина може перебувати в напівлежачому положенні. Має Європейський сертифікат якості TUV.

Система кріплення: Relax

Система кріплення Bellelli Relax володіє всіма перевагами системи Standard, але додатково дає можливість зміни кута нахилу крісла. Така можливість є дуже корисною, якщо Ваша дитина часто засинає під час поїздок. Збільшивши кут нахилу крісла, Ви уникнете теліпання голови малюка з боку в бік і дасте йому спокійно виспатися в дорозі.Характеристики до товару Дитяче велокрісло Bellelli Little Duck Relax

Бренд
Вага дитини
До 22 кг (Вік від 1 до 5-6 років)
Регулювання
Висоти підніжок, Спинки крісла
Діаметр підсідельної труби
28-40 мм

Відгуки до товару Дитяче велокрісло Bellelli Little Duck Relax

Ваше фото
Наталья
1 0
Велокреслом довольны, масса регулировок! Один раз у нас ребенок в нем заснул, так и это предусмотрено производителем - велокресло можно наклонить. К креплению и надежности велокресла пока нет никаких нареканий.
Ваше фото
ВІДПОВІДЬ МАГАЗИНА
0 0
Спасибо за Ваш отзыв
Ваше фото
044 232 88 27
057 761 32 72
Пн-Пт 9-18:00 СБ-НД 10-15:00