Подарунки на День туриста

Подарунки на день туриста – це речі, які необхідні всім мандрівникам і любителям піших походів. У побуті туриста корисне абсолютно все: від маленького складаного ножа до місткого намета. У цьому розділі обов'язково знайдеться те, що ще не встиг придбати Ваш любитель подорожей, і чого він так чекає в подарунок.

301 товар
Флягодержатель SKS Topcage
Якісний фляготримач, взяв чорний і до нього жовту велофлягу https://veliki.com.ua/goods_water-bottle-bbb-comptank-550-ml.htm. Встановлено на велосипед https://veliki.com.ua/goods_vento-foldy-adv-20.htm#black .
Досить стильно і практично виглядає.
Товарами задоволений.
Флягодержатель Green Cycle GGE-008
Добрячий фляготримач. Добре держить флягу. Міцний.
Фонарь Fenix LD15R Cree XP-G3
Фонарик дійсно дуже крутий!. Якісний, алюмінієвий, яскравий, коли треба! Рекомендую!
Спальный мешок Turbat Polonyna
Ездили отдыхать на море с моей девушкой, спальник использовали как одеяло, было очень удобно и комфортно даже прохладными ночами. Легкий теплый, приятный к телу. Имеет небольшой вес-600 граммов. Качественная, никогда не заедающая молния-змейка. При использовании в качестве спальника для одного человека тоже отличный.
Палатка Turbat Borzhava 2
Хороша я палатка такая. Во-первых, у неё удобная форма и по высоте нормально. Во-вторых, конструкция устойчивая. По качеству швов и спайки супер. Водостойкость выше среднего у дна и средняя у внешнего тента. Как трёхсезонный вариант - идеальная двухместная палатка.
Відібрано 301 товар з 886
1
Ціна, грн
Бренд
💰 Товарів у розділі301
💲 Цінавід 112 грн
💎 Знижкадо 40%
🔥 Від брендівDakine, IVN, Ciclo та інше
✅ СпортДля велосипедистів, Для туристів, Для лижників та сноубордистів та інше
✅ Для когоДля захисників України, Для чоловіків, Для дітей та інше
044 232 88 27
057 761 32 72
Пн-Пт 9-19:00 СБ-НД 10-15:00