Подарунки на день народження

Подарунки на День народження – це те, чого чекають і дорослі і діти. Можна відбутися грошовим подарунком, але не можна забувати, що подарунок цінується набагато більше, навіть якщо він недорогий. В даному розділі зібрані речі, від яких будуть без розуму активні люди всіх мастей: велосипедисти, лижники, туристи або альпіністи. Для дітей підготовлено широкий спектр велосипедів, захисної екіпіровки і приємних аксесуарів.

250 товарів
К.
Удобная фасовка и пипетка. Расход маленький, хватит на 100 лет, планирую внукам передать )))
Смазка цепи Hanseline Chain Wax 100 мл
Не нравится! То, что в неё добавлен парафин, ещё не ставит её на один уровень с парафиновыми смазками. Это масло со взвесью парафиновых частиц (их там правда мало). Тест на высыхание не прошла — капал её на стальной нож, за сутки ничего не высохло, даже не загустело (что очевидно, ведь это же масло, а не сольвент, хотя я надеялся). Купил не здесь, но что вообще её купил — жалею.
Мультитул Ice Toolz Amaze-11
Этот наборчик мне посоветовал консультант этого замечательного магазина. Набор действительно незаменим! С его помощью я собрала велосипед сама и он мне помогает даже в быту. Плюс он помещается в любую сумку и рюкзак. Не надо ничего таскать и греметь. Набор тяжеленький,из хорошей стали! Спасибо магазину!
Звонок Green Cycle GBL-359
Крутой звонок! Что удобно - универсальное крепление, так что его на любой руль можно крепить. Справилась сама, без мужа. Звук звонкий, дизайн яркий.
Набор ключей Park Tool 6-17 мм
Кожен ключ має міцну конструкцію і високу якість виготовлення. Цей набір ключів - невід'ємна складова будь-якої веломайстерні. Рекомендую для всіх, хто цінує якість та зручність у велосипедному ремонті.
Відібрано 250 товарів з 780
1
Ціна, грн
Свято
День народження
💰 Товарів у розділі251
💲 Цінавід 120 грн
💎 Знижкадо 50%
🔥 Від брендівKA-BAR, HouseFit, Jetboil та інше
✅ СпортДля лижників та сноубордистів, Для велосипедистів, Для туристів та інше
✅ Для когоДля чоловіків, Для жінок, Для захисників України та інше
044 232 88 27
057 761 32 72
Пн-Пт 9-18:00 СБ-НД 10-15:00