Велотренажери горизонтальні

Горизонтальний велотренажер оснащений зручною спинкою, при цьому педальний блок розташований під самим кермом. Тіло під час тренування розташовується практично в лежачому положенні, а руки зовсім не впираються в кермо. Тренажер відрізняється високим комфортом і відсутністю сильного навантаження на спину, що робить його універсальним агрегатом для заняття спортом. Горизонтальні велотренажери за ціною дорожче, ніж вертикальні, вони займають більше місця, проте з їх допомогою можуть займатися навіть в реабілітаційних центрах. Перед вибором обладнання потрібно оцінити свій стан здоров'я і визначитися з метою його використання.

32 товари
12
Велотренажер Toorx Recumbent Bike BRXR...
Хай! На днях здійснив у вас покупку товару. . Хочу подякувати компанію за якісний сервіс. Велотренажер Toorx Recumbent Bike BRXR 95 Comfort був доставлений вчасно, зібраний швидко і якісно. Співробітники (нажаль, не запитав їхні імена) були чемні і порадували добротною українською мовою. Успіхів вам !
Велотренажер Hop-Sport HS-015H Vox
Давно хотела нечто похожее, о велотренажере мечтала и вот наконец решилась на покупку. Только в этом магазине нашла тренажер по приемлемой цене. Очень хорошая вещь, легкая в использовании, не требует подключения к электросети как у моей подруги. С дисплеем в котором я быстро разобралась.
Велотренажер Hop-Sport HS-070L Helix i...
Очень комфортный велотренажёр с горизонтальной посадкой и функциональным управлением. Удобное кресло, удобные крепления. Мне нравится в нём разнообразие режимов тренировок и нагрузок. Нравится и то, что система многопрофильная, так как я не один на нём тренируюсь.
Велотренажер Hop-Sport HS-040L Root
Хороший велотренажёр. Удобная регулировка положения сиденья и руля. Седушка, кстати, комфортная очень. Педали тоже приятные. Не выскакиваю из под ног даже без крепления. Прошёл все ступени нагрузки, разбег по физике мне нравится. Дисплей норм здесь и инфу даёт лаконичную.
Велотренажер Toorx Recumbent Bike BRXR...
Тренажер добротний. Якісно пофарбований метал, норм пластик. Збирати можна інтуїтивно. Для дому гарний варіант.
Відібрано 32 товари з 148
1
Ціна, грн
Максимальна вага людини
Система навантаження
Вага маховика
💰 Товарів у розділі32
💲 Цінавід 6688 грн
🔥 Від брендівOMA Fitness, Avanti, Toorx та інше
✅ ТипГоризонтальний
✅ Максимальна вага людинидо 120 кг, 160 кг і більше, до 150 кг та інше
044 232 88 27
057 761 32 72
Пн-Пт 9-18:00 СБ-НД 10-15:00