Велотренажери з механічною системою навантаження

Механічний велотренажер має просту конструкцію і значно дешевше магнітних. При обертанні маховика за допомогою педалей здається, що  це звичайний велосипед. Розрізняють ремінні та інерційні механічні велотренажери. Система гальмування ремінного варіанта  здійснюється за допомогою ременя, який падає на сам маховик, тому при заняттях може виникнути сильний шум. Схема роботи інерційного виду передбачає наявність колодок, які прикріплюються до маховика з зовнішньої його сторони. Інерційні велотренажери призначені для сильних спортивних навантажень і користуються попитом у спортсменів.

23 товари
Спинбайк EVO 3D
Купил велотренажер для тренировок дома. Когда занимаешься на нем, то ощущается как поездка на реальном велосипеде, эффективно ощущается нагрузка в верхней части тела. Мышцы таза, беде и спины подтягиваются при каждой тренировке, кроме того теряется лишний вес- за месяц скинул 4 кг.
Велотренажер Hop-Sport HS-010H Rio
Извиняюсь за ранее за не очень удачное фото с велотренажером, его только привезли и я еще от радости не отошел)))) Не дорогой, бюджетный велотренажер. но очень хороший. А я искал что нибудь попроще. На нем легко заниматься, но нагрузка на мышцы у него не хуже, чем у более дорогих моделей. Классный!
Відібрано 23 товари з 131
1
Максимальна вага людини
Система навантаження
Вага маховика
Бренд
Система навантаження
Механічна
💰 Товарів у розділі23
💲 Цінавід 1550 грн
🔥 Від брендівHop-Sport, EVO, Toorx та інше
✅ ТипВертикальний, Спінбайк, Горизонтальний та інше
✅ Максимальна вага людинидо 110 кг, до 140 кг, до 100 кг та інше
044 232 88 27
057 761 32 72
Пн-Пт 9-19:00 СБ-НД 10-15:00