Велотренажери витримують вагу до 100 кг

Велотренажери, що витримують вагу до 100 кг, мають великий попит. Зручне сидіння забезпечує оптимальну підтримку хребта, яке сітчаста структура організує правильну циркуляцію повітря. Рекомендуємо вибирати снаряди з маховиком, вага якого більше 7 кг, це забезпечить комфортне педалювання без поштовхів. Якщо займатися 2 – 3 рази на тиждень, можна купити стаціонарний велосипед із маховиком вагою від 9 кг. Завдяки тренувальному комп'ютеру відображається пройдена відстань, швидкість руху, час тренування, частота серцевих скорочень. Можна вибрати потрібний режим роботи, рівень навантаження.

22 товари
Велотренажер Toorx Upright Bike BRX Co...
Гарний пристрій. На збирання - година, півтори.
Велотренажер Toorx Upright Bike BRX 55
За свої гроші топ. Легка сбірка, нормальні матеріали, зручний. Рекомендую
Велотренажер Everfit Upright Bike BFK ...
Чудовий тренажер. Налаштувань положення сідла та регулювань керма мені вистачило. Сідло широке та зручне. Широкий діапазон навантажень. Мої 110 кг чудово витримав.
Велотренажер Ecofit E-510B
Отличный велотренажёр.Заниматься на нём очень легко и просто:заменяет долгие прогулки на велосипеде на природе.Очень легко и просто для занятий дома!
Велотренажер Hop-Sport HS-010H Rio
Извиняюсь за ранее за не очень удачное фото с велотренажером, его только привезли и я еще от радости не отошел)))) Не дорогой, бюджетный велотренажер. но очень хороший. А я искал что нибудь попроще. На нем легко заниматься, но нагрузка на мышцы у него не хуже, чем у более дорогих моделей. Классный!
Відібрано 22 товари з 131
1
Максимальна вага людини
Система навантаження
Вага маховика
Бренд
Максимальна вага людини
до 100 кг
💰 Товарів у розділі22
💲 Цінавід 1550 грн
🔥 Від брендівinSPORTline, Gymrex, Ecofit та інше
✅ ТипМіні, Вертикальний
✅ Максимальна вага людинидо 100 кг
044 232 88 27
057 761 32 72
Пн-Пт 9-19:00 СБ-НД 10-15:00