Велотренажери з вагою маховика 10 – 20 кг

Велотренажери з вагою маховика 10 – 20 кг – це снаряди з електромагнітним навантаженням. Маховик безпосередньо пов'язаний з педалями та системою створення навантаження, тому від його ваги залежить інтенсивність тренування. Чим він важчий, тим тренажер дорожчий і якісніший. 10-20 кг - оптимальний варіант для домашнього використання чи зали. Велоергометри - більш просунуті моделі з масою маховика більше 10 кг, у них стабільний хід та гнучка програма налаштування під свої параметри. Додатковий комфорт забезпечить регулювання сидіння, амортизація, безшумна трансмісія, сенсорні датчики вимірювання пульсу. Горизонтальне положення ніг полегшує доступ крові до серця, що робить кардіотренування ефективнішими.

39 товарів
12
Велотренажер Hop-Sport HS-090H Apollo ...
Очень грамотная и функциональная консолька управления у тренажёра. Много программ тренировок и режимов. И широкий спектр считывания критериев по организму. Нагрузки, даже интенсивные без рывков идут. Плавный ход у него. На таком заниматься одно удовольствие.
Велотренажер Hop-Sport HS-100H Solid
У меня такой же, по расцветке только отличается. Пользуюсь не так давно, пару месяцев уже, но легко его под себя уже настроила. Нравится его функциональность и наличие датчиков сенсорных на ручках для считывания. Регулировка сиденья и руля удобные. А больше мне и не надо. Программы мне нужные в нём есть, управлять функционалом просто. 
Велотренажер Hop-Sport HS-070L Helix i...
Очень комфортный велотренажёр с горизонтальной посадкой и функциональным управлением. Удобное кресло, удобные крепления. Мне нравится в нём разнообразие режимов тренировок и нагрузок. Нравится и то, что система многопрофильная, так как я не один на нём тренируюсь.
Велотренажер Hop-Sport HS-100H Solid +...
Дуже класний тренажер, сподобалось сідло та багатий вибір режимів навантаження
Велотренажер Toorx Recumbent Bike BRXR...
Тренажер добротний. Якісно пофарбований метал, норм пластик. Збирати можна інтуїтивно. Для дому гарний варіант.
Відібрано 39 товарів з 125
1
Ціна, грн
Максимальна вага людини
Система навантаження
Вага маховика
Вага маховика
10 – 20 кг
💰 Товарів у розділі39
💲 Цінавід 16288 грн
💎 Знижкадо 20%
🔥 Від брендівYork Fitness, AeroStream, Spirit та інше
✅ ТипВертикальний, Горизонтальний, Спінбайк
✅ Максимальна вага людини160 кг і більше, до 130 кг, до 150 кг та інше
044 232 88 27
057 761 32 72
Пн-Пт 9-18:00 СБ-НД 10-15:00