Орбітреки з електромагнітною системою навантаження

Електромагнітні еліптичні тренажери - це чудовий варіант для щоденних професійних і звичайних тренувань. Електромагнітний еліпсоїд поєднує у собі одразу декілька видів навантаження: велотренажер, бігова доріжка, степпер. Заняття на тренажері поєднують лижні прогулянки, біг, їзду на велосипеді, гімнастичні вправи та інші види навантажень. Він працює від мережі і відрізняється плавністю рухів, навантаження створюється під впливом на маховик електромагнітного поля. Тренажер дозволяє змінювати кут нахилу педалей і довжину кроку і відрізняється надійністю і безшумністю.

23 товари
Орбитрек Hop-Sport HS-100C Galaxy iConsole...
Орбитрек купила для себя для домашнего использования. Я от него в полном восторге-занятия происходят в полный рост, все мышцы тела, при этом, задействованы. Он сочетает в себе функции беговой дорожки и велотренажера. Удобные педали-платформы с возможностью регулировки угла наклона, чтобы подобрать оптимальную нагрузку на колени и лодыжки. Имеется 12 программ тренировки.
Орбитрек HouseFit HB-8268ELM
Классный орбитек, купил себе. но теперь и жена стала на нем заниматься. Очень хороши, нагрузки на все группы мышц дает отличные. Очень простой в использовании и в квартире не занимает много места. С женой довольны приобретением и благодарим магазин за качественный и не дорогой тренажер!
Орбитрек Hop-Sport HS-100s Strive
Замечательный орбитрек, спасибо продавцам магазина, что помогли мне выбрать тренажер. Именно этот посоветовали. тут такой орбитрек на порядок дешевле, чем в других магазинах. Заниматься на нем удобно, места много не занимает, качественный. Еще раз спасибо компании за быструю доставку!
Орбитрек Hop-Sport HS-300CF Spectre
Модель дуже вдала. Поставили у нашому готелі. І самі тренуємось тепер регулярно і у клієнтів користується популярністю. Дуже якісні та матеріали та складання, стійкий. Є вентилятор – влітку це дуже актуально. Зручна траєкторія руху педалей та система м'якої зупинки забезпечують плавність ходу. Тому тренування відбуваються комфортно на найвищому рівні. Тренуємося із задоволенням!
Орбитрек Stamax Thor Plus
Все прийшло надійно упаковане, кур'єри розетки доставили прямо у квартиру. Зібрав за одну годину, виглядає дуже красиво.
Відібрано 23 товари з 50
1
Система навантаження
Максимальна вага людини
Довжина кроку
Кількість рівнів навантаження
Вага маховика
Бренд
Система навантаження
Електромагнітна
💰 Товарів у розділі23
💲 Цінавід 16490 грн
💎 Знижкадо 15%
🔥 Від брендівOMA Fitness, Stamax, HouseFit та інше
✅ Система навантаженняЕлектромагнітна
✅ Максимальна вага людинидо 160 кг, до 120 кг, до 150 кг та інше
044 232 88 27
057 761 32 72
Пн-Пт 9-19:00 СБ-НД 10-15:00