Орбітреки HouseFit

Еліптичні тренажери HouseFit – оптимальне співвідношення ціни і американської якості. При виборі потрібно враховувати вага маховика, довжину кроку і рівень передбачуваного навантаження і максимальна вага людини. Еліптичний тренажер електромагнітного і магнітного виду вважається кращим на ринку спортивного інвентарю. Механічні моделі дешевше, але вони галасливі і навантаження регулюється  самостійно. Компанія HouseFit вже багато років займається виробництвом тренажерів, які користуються попитом у спортсменів-початківців і професіоналів. На сайті представлені кращі моделі з багатофункціональним комп'ютером.

9 товарів
Орбитрек HouseFit HB 8169
За быструю доставку спасибо. Тренажёр работает отлично, функциональность средняя. Именно то, что я и искал. Седло покупал на него отдельно. Сам интегрировал его. Собирал, кстати, тоже сам с помощью соседа. Места он особо много не занимает, на фото это видно.
Орбитрек HouseFit HB 8169S
Тренажер заменяет мне велосипед, бег, ходьбу по лестнице и на лыжах. Так что, прорабатываю всю группу мышц и хорошенько тренирую сердце. Цена за такой универсальный инвентарь более, чем адекватная. Единственное, не нравится его громоздкость: занимает половину комнаты.
Орбитрек HouseFit HB-8268ELM
Классный орбитек, купил себе. но теперь и жена стала на нем заниматься. Очень хороши, нагрузки на все группы мышц дает отличные. Очень простой в использовании и в квартире не занимает много места. С женой довольны приобретением и благодарим магазин за качественный и не дорогой тренажер!
Орбитрек HouseFit HB 8268ELM
Орбитрек HouseFit HB 8268ELMВІДПОВІДЬ МАГАЗИНА
Доброго дня. Максимально допустима вага користувача 150 кг
Орбитрек HouseFit HB 8242EL
Орбитрек HouseFit HB 8242ELВІДПОВІДЬ МАГАЗИНА
Доброг дня. Доставка на відділення нової пошти за умови повної предоплати безкоштовна
Відібрано 9 товарів з 50
1
Система навантаження
Максимальна вага людини
Довжина кроку
Кількість рівнів навантаження
Вага маховика
Бренд
Бренд
HouseFit
💰 Товарів у розділі9
💲 Цінавід 6392 грн
💎 Знижкадо 20%
🔥 Від брендівHouseFit
✅ Система навантаженняЕлектромагнітна, Магнітна, Механічна
✅ Максимальна вага людинидо 130 кг, до 150 кг, до 110 кг та інше
044 232 88 27
057 761 32 72
Пн-Пт 9-19:00 СБ-НД 10-15:00