Орбітреки HouseFit

Еліптичні тренажери HouseFit – оптимальне співвідношення ціни і американської якості. При виборі потрібно враховувати вага маховика, довжину кроку і рівень передбачуваного навантаження і максимальна вага людини. Еліптичний тренажер електромагнітного і магнітного виду вважається кращим на ринку спортивного інвентарю. Механічні моделі дешевше, але вони галасливі і навантаження регулюється  самостійно. Компанія HouseFit вже багато років займається виробництвом тренажерів, які користуються попитом у спортсменів-початківців і професіоналів. На сайті представлені кращі моделі з багатофункціональним комп'ютером.

8 товарів
Орбитрек HouseFit HB 8169
За быструю доставку спасибо. Тренажёр работает отлично, функциональность средняя. Именно то, что я и искал. Седло покупал на него отдельно. Сам интегрировал его. Собирал, кстати, тоже сам с помощью соседа. Места он особо много не занимает, на фото это видно.
Орбитрек HouseFit HB 8169S
Тренажер заменяет мне велосипед, бег, ходьбу по лестнице и на лыжах. Так что, прорабатываю всю группу мышц и хорошенько тренирую сердце. Цена за такой универсальный инвентарь более, чем адекватная. Единственное, не нравится его громоздкость: занимает половину комнаты.
Орбитрек HouseFit HB-8268ELM
Классный орбитек, купил себе. но теперь и жена стала на нем заниматься. Очень хороши, нагрузки на все группы мышц дает отличные. Очень простой в использовании и в квартире не занимает много места. С женой довольны приобретением и благодарим магазин за качественный и не дорогой тренажер!
Орбитрек HouseFit HB 8328EL
занимаюсь на таком , порекомендовали , чтоб не нагружать суставы и тренироваться орбитрек лучше всего подходит
Орбитрек HouseFit HB 8268ELM
Орбитрек HouseFit HB 8268ELMВІДПОВІДЬ МАГАЗИНА
Доброго дня. Максимально допустима вага користувача 150 кг
Відібрано 8 товарів з 43
1
Система навантаження
Максимальна вага людини
Довжина кроку
Кількість рівнів навантаження
Вага маховика
Бренд
HouseFit
💰 Товарів у розділі8
💲 Цінавід 6392 грн
💎 Знижкадо 20%
🔥 Від брендівHouseFit
✅ Система навантаженняЕлектромагнітна, Механічна, Магнітна
✅ Максимальна вага людинидо 130 кг, до 150 кг, до 110 кг та інше
044 232 88 27
057 761 32 72
Пн-Пт 9-18:00 СБ-НД 10-15:00