Електровелосипеди 2020 року

Електровелосипеди 2020 року приваблюють своєю потужністю та збільшеним ресурсом батареї. Поліпшилася прохідність мотоциклів, підвищився рівень комфорту, збільшився період експлуатації. Виробники врахували побажання не лише міських мешканців, а й просунутих велосипедистів-аматорів. Електровелосипед 2020 має досить низьку вагу в порівнянні з модельним рядом попередніх років. В асортименті провідних брендів представлені вдосконалені електробайки із задньою підвіскою, які дозволяють впевнено почуватися на агресивному бездоріжжі та крутих схилах. Також є моделі гравійного класу для шанувальників багатокілометрових заїздів.

4 товари
Электровелосипед Haibike SDURO Har...
Рекомендую этот велик всем любителям качественных байков. Два месяца на нем откатал, и даже поругать особо не могу. Вес, конечно, большой, но это понятно, так как дополнительную нагрузку батарея и мотор берет. В остальном к комплектующим нет вопросов, все надежно и качественно.
Электровелосипед Azimut Е-Gemini ...
Велосипед в целом не плохой, начального уровня, в моём случае езда по городу на небольшие дистанции, меня устраивает. 22кг. Тяжеловат если тащить выше второго этажа по ступенькам, это надо учесть. Заказывал наложенным платежом, пришел в коробке частично разобран, собрать не сложно, лучше это сделать на почте чтоб выявить дефекты, я этого не сделал и уже потом заметил дефект с передним тормозом, он немного гнет тормозной диск. Позже исправлю сам. На электротяге едет неплохо, но на крутом подъёме не вытягивает. Заряд держит нормально, меня устраивает. Каких то больших недостатков пока не заметил, если аккуратно пользоваться то думаю прослужит долго.
Электровелосипед Azimut E-Nevada 5...
Нажаль досиупна тілки така сборка як в характеристиках
Відібрано 4 товари з 85
1
Зріст велосипедиста, см
Ємність акумулятора, Вт·г
Максимальна швидкість
Максимальний пробіг на одному заряді
Потужність двигуна
Тип амортизації
Тип вилки
Діаметр колеса
Тип задньої втулки
Матеріал рами
Максимальне навантаження
Рік
Країна бренду
Бренд
Рік
2020
💰 Товарів у розділі4
💲 Цінавід 21449 грн
💎 Знижкадо 30%
🔥 Від брендівAzimut, Haibike, Giant
✅ Тип двигунаЗаднє мотор-колесо, Переднє мотор-колесо, Каретковий
✅ Тип батареїЛітій-іонна
044 232 88 27
057 761 32 72
Пн-Пт 9-18:00 СБ-НД 10-15:00