Електровелосипеди Haibike

Німецькі електровелосипеди Haibike є піонерами у просуванні та розвитку концепту електробайка на асистуючому двигуні. В асортименті велосипедів на електротязі Haibike є найбільший вибір байків, починаючи від міських та кросових, закінчуючи суворими Dwnhll та Nduro. Електробайки – це новий виток еволюції велосипедів. Електротяга дозволить вам збільшити дальність покатушок, а спортсменам зробити тренування максимально ефективними. Зарядити акумулятор можна від будь-якої розетки, а проїхати на ньому можна від 50 км за максимальної віддачі від двигуна. Вибираючи електровелосипед, ви йдете в ногу з часом.

5 товарів
Электровелосипед Haibike SDURO Har...
Рекомендую этот велик всем любителям качественных байков. Два месяца на нем откатал, и даже поругать особо не могу. Вес, конечно, большой, но это понятно, так как дополнительную нагрузку батарея и мотор берет. В остальном к комплектующим нет вопросов, все надежно и качественно.
Электровелосипед Haibike SDURO Har...
Очень красивый, яркий велосипед. Цена конечно не маленькая. Но на данном велосипеде хорошая батарея. Да и электроматор много мест не занимает. Примерно, заряда хватает на 100 км. Довольно тяжелой, Где-то 20-23 кг. Материалы качественные. Основные агрегаты защищает кожух.
Відібрано 5 товарів з 98
1
Зріст велосипедиста, см
Ємність акумулятора, Вт/г
Максимальний пробіг на одному заряді
Тип амортизації
Тип вилки
Діаметр колеса
Рік
Особливості
Бренд
Haibike
💰 Товарів у розділі5
💲 Цінавід 80640 грн
🔥 Від брендівHaibike
✅ Тип двигунаКаретковий
✅ Тип батареїЛітій-іонна
044 232 88 27
057 761 32 72
Пн-Пт 9-19:00 СБ-НД 10-15:00