Зв'язок працює з перебоями. Якщо телефони недоступні, телефонуйте в телеграм або вайбер!

Електровелосипеди Bottecchia

Високоякісні італійські електровелосипеди Bottecchia створені на основі синтезу багаторічної велосипедної практики з виробництва байків та сучасного наукового прогресу. Електробайк є наступною еволюційною ланкою в ланцюзі розвитку велоиндустрії, а хто більше італійців розбирається в цьому? Електровелосипеди Bottecchia – це широкий діапазон байків з електромотором починаючи від шосейних, закінчуючи складними. Bottecchia використовує як асистуючі двигуни, так і мотор-колеса. Європейська якість виконання і вірність багаторічним традиціям – ось що відрізняє електробайки Bottecchia від безлічі інших.

3 товари
Электровелосипед Bottecchia BE19 2...
Брала под заказ, ждала неделю, если учитывать также и срок доставки. В целом недолго. Некоторые магазины, даже при наличии на складе, могут неделю доставлять. А здесь относительно быстро вышло. Это мой первый велосипед с электромотором. Всё что пока могу по нему сказать, что регулятор мотора на руле быстро откликается. А одного заряда хватает на 96-98 км., если по ровной асфальтированной дороге ездить.
Электровелосипед Bottecchia E-Full...
Вел просто улетный, не жалею, что купил его. Кататься на таком одно удовольствие. Рама легкая, даже с учетом спрятанной батареи внутри. Конечно, про обвес можно долго говорить, но тут и так все понятно, ведь весь топ на нем установлен. Управляемость шикарная, амортизаторы RockShox регулируемые, и гасят все неровности на 6 по пятибалльной шкале :)
Электровелосипед Bottecchia BE 50 ...
Выбрал велосипед Bottecchia BE 50 E-BIKE 3 из за хорошего электромотора. В горы с ним еще не успел съездить, но по бездорожью. проехался и остался доволен. Советую модель.
Відібрано 3 товари з 99
1
Зріст велосипедиста, см
Ємність акумулятора, Вт·г
Максимальний пробіг на одному заряді
Тип амортизації
Тип вилки
Діаметр колеса
Матеріал рами
Максимальне навантаження
Рік
Колір
Бренд
Особливості
Бренд
Bottecchia
💰 Товарів у розділі3
💲 Цінавід 78975 грн
🔥 Від брендівBottecchia
✅ Тип двигунаКаретковий
✅ Тип батареїЛітій-іонна
044 232 88 27
057 761 32 72
Пн-Пт 9-18:00 СБ-НД 10-15:00