Фітнес в Чернівцях

2023 товарa
Беговая дорожка HouseFit HТ-9171E
Прекрасная беговая дорожка, купили с мужем, что бы дома заниматься. Долго выбирали из представленных в этом магазине. выбрали эту модель и угадали с выбором. Спасибо консультанту магазина. Дорожка хорошая. удобная для занятий и не больших размеров. как раз для нашей квартиры.
Збираєтеся купити спортивне спорядження в Чернівцях? Сьогодні це можливо без необхідності ходити по магазинах або витрачати зайвий час. Здійснюйте покупки в нашому онлайн-магазині Veliki.com.ua, просто натискаючи "Купити" поряд з сподобаним спорядженням, і чекайте нашого дзвінка. Ви можете бути впевнені в відповідності цін та наявності товарів у нашому магазині, тому що ми постійно оновлюємо наш інтернет-магазин, щоб зробити ваші покупки максимально комфортними.

У нас є два варианта розрахуватися за замовлення : ви можете оплатити онлайн за допомогою вашої банківської картки, просто перерахувавши суму грошей за вказаними реквізитами, або ж розрахуватися готівкою через найближчий термінал Приватбанку або I-BOX.

Наші консультанти в онлайн-магазині Veliki.com.ua завжди раді вам допомогти з усіми запитами за телефоном або в онлайн-чаті у Вайбері. Наш вибір товарів завжди поповнюється, що означає, що ви легко зможете вибрати ідеальне спортивне спорядження, яке відповідає всім вашим вимогам!

ПРИДБАТИ Фітнес     Фітнес В УКРАЇНІ

В Чернівцях Ви так-же можете придбати:

Задумуєтесь отримати спортивні товари в Чернівцях? Скористайтеся унікальною нагодою без відвідування фізичних магазинів. Відкрийте для себе наш електронний магазин Veliki.com.ua, де достатньо натиснути "Придбати" поряд з зацікавленим вигодою і чекати нашого у відповідь відповідність цін та наявність продукції на веб-порталі, тому що постійно актуалізуємо асортимент, щоб прискорити ваш вибір.

У нас є дві можливості оплати товару: ви можете оплатити онлайн за допомогою вашої банківської картки, просто переклавши запитуваний платіж за наведеними інструкціями, або розрахуватися у кеші через найближчий термінал Приватбанку або I-BOX.

Наші консультанти в електронному магазині Veliki.com.ua завжди готові помити в різних ситуаціях по телефону або в месенджері у Вайбері. Наш набір продукції регулярно поповнюється, що дозволяє вам швидко підібрати підходящий обладнання, що відповідає всім вашим вимогам !
 • Чернівці, №1: вул. Руська, 234г
 • Чернівці, №2: вул. Калинівська, 13 (МТК "Калинівський ринок")
 • Чернівці, №3: вул. Коломийська, 9г (територія ТзОВ "Холод Сервіс")
 • Чернівці, №4: вул. Головна, 200
 • Чернівці, №5 (до 30 кг на одне місце): вул. Ковальчука, 13
 • Чернівці, №6 (до 30 кг): вул. Шкільна, 1
 • Чернівці, №7(до 30 кг): вул. Кордуби, 12 (район Садової)
 • Чернівці, №8 (до 30 кг на одне місце): вул. Героїв Майдану,186в
 • Чернівці, №9: вул. Калинівська, 13 б (ринок Добробут)
 • Чернівці, №10 (до 30 кг на одне місце): вул. Котляревського, 7
 • Чернівці, №11 (до 30 кг на одне місце): вул. Александрі Васіле, 2в (Садгора)
 • Чернівці, №12 (до 30 кг на одне місце): вул. Комарова, 29
Необхідні товари для вашого спортивного життя чекають на вас у Чернівцях! І не важливо, хочете ви купити "Придбати" поряд з уподобаним аксесуарами, і ми зробимо все в наших силах, щоб зробити ваш шопінг повністю приємним.

Ми пропонуємо два ефективні методи оплатити замовлення: ви можете оплатити через інтернет за допомогою вашої банківської картки, просто переклавши суму грошей за банківськими даними, або здійснити оплату у грошовій формі через найближчий термінал Приватбанку або I-BOX.

Наші консультанти в електронному магазині Veliki.com.ua завжди допомогти в різноманітних ситуаціях по телефону або в месенджері у Вайбері. Наш каталог неухильно оновлюється, щоб ви просто змогли вибрати прекрасно придатні продукти, які відповідають всім вашим очікуванням!
Відображено 3044 товари
0
Ціна, грн
Ціна
від 1 до 2000000
💰 Товарів у розділі23
💲 Цінавід 204 грн
💎 Знижкадо 4%
🔥 Від брендівBesport, NOHRD, Intenza та інше
044 232 88 27
057 761 32 72