Фітнес в Черкасах

2023 товарa
Орбитрек Toorx Elliptical ERX 100
Орбитрек Toorx Elliptical ERX 100ВІДПОВІДЬ МАГАЗИНА
Доброго дня . Система навантаження магнітна , орбітрек розрахований на вагу до 150 кг
Велотренажер Hop-Sport HS-045H Eos
Вполне доволен данным тренажером, за такую цену это отличный вариант для домашних тренировок. Он компактный, весит мало, его легко перемещать с места на место. Датчики пульса радуют, замер четкой идет, на компьютере вся инфа видна за тренировку, и ее удобно просматривать.
Фитбол Power System PS-4018 85 см
Недавно обновлял у себя в зале инвентарь,так встал вопрос где купить мячики для фитнеса,выбора много,а вот где купить качественный товар.это вопрос.Я решил приобрести здесь,и не прогадал с выбором.Качественный товар,я то в этом разбираюсь.Быстрая доставка,что ещё надо.
Мрієте купити спортивне спорядження в Черкасах? Сьогодні це можливо без необхідності ходити по магазинах або витрачати зайвий час. Здійснюйте покупки в нашому онлайн-магазині Veliki.com.ua, просто натискаючи "Купити" поряд з сподобаним спорядженням, і чекайте нашого дзвінка. Ви можете бути впевнені в відповідності цін та наявності товарів у нашому магазині, тому що ми постійно оновлюємо наш інтернет-магазин, щоб зробити ваші покупки максимально комфортними.

У нас є два варианта розрахуватися за замовлення : ви можете оплатити онлайн за допомогою вашої банківської картки, просто перерахувавши суму грошей за вказаними реквізитами, або ж розрахуватися готівкою через найближчий термінал Приватбанку або I-BOX.

Наші продавці в онлайн-магазині Veliki.com.ua завжди готові вам допомогти з усіми запитами за телефоном або в онлайн-чаті у Вайбері. Наш вибір товарів завжди поповнюється, що означає, що ви легко зможете вибрати ідеальне спортивне спорядження, яке відповідає всім вашим вимогам!

ПРИДБАТИ Фітнес     Фітнес В УКРАЇНІ

В Черкасах Ви так-же можете придбати:

Роздумуєте придбати спортивні товари в Черкасах? Скористайтеся унікальною нагодою без відвідування фізичних магазинів. Відкрийте для себе наш онлайн-магазин Veliki.com.ua, де достатньо натиснути "Придбати" поряд з зацікавленим товаром і чекати нашого у відповідь відповідність цін та наявність продукції на сайті, тому що постійно оновлюємо асортимент, щоб спростити ваш процес купівлі .

У нас є два варіанти оплати за покупку: ви можете оплатити онлайн за допомогою вашої банківської картки, просто переклавши необхідну суму за зазначеними реквізитами, або розрахуватися готівкою через найближчий термінал Приватбанку або I-BOX.

Наша команда в інтернет-магазині Veliki.com.ua завжди готові помити в будь-яких питаннях по телефону або в чаті у Вайбері. Наш асортимент регулярно поповнюється, що дозволяє вам легко підібрати підходящий обладнання, що відповідає всім вашим побажанням !
 • Черкаси, №1: вул. Хоменка, 15
 • Черкаси, №2: вул. Чигиринська, 11/1
 • Черкаси, №3 (до 30 кг на одне місце): бульв. Шевченка, 150
 • Черкаси, №4 (до 30 кг на одне місце): вул. Гагаріна, 79
 • Черкаси, №5 (до 30 кг на одне місце): вул. Руднєва, 45
 • Черкаси, №6 (до 30 кг на одне місце): вул. Волкова, 30
 • Черкаси, №7 (до 30 кг на одне місце): вул. Сумгаїтська, 33
 • Черкаси, №8 (до 30 кг на одне місце): вул. Благовісна, 379
 • Черкаси, №9 (до 30 кг на одне місце): вул. Остафія Дашкевича, 34
 • Черкаси, №10 (до 30 кг на одне місце): вул. Одеська, 8
 • Черкаси, №11 (до 30 кг на одне місце): вул. Леніна, 6
 • Черкаси, № 12 (до 30 кг на одне місце): вул. Молоткова, 20
Заповітні товари для вашого спортивного життя чекають на вас у Черкасах! І не важливо, мрієте ви купити "Придбати" поряд з бажаним товаром, і ми зробимо все, щоб зробити ваш процес купівлі максимально зручним .

Ми пропонуємо два зручні способи оплатити замовлення: ви можете оплатити через інтернет за допомогою вашої банківської картки, просто переклавши суму грошей за банківськими даними, або оплатити у грошовій формі через найближчий термінал Приватбанку або I-BOX.

Наші продавці в електронному магазині Veliki.com.ua завжди готові допомогти в будь-яких питаннях по телефону або в чаті у Вайбері. Наш асортимент постійно оновлюється, щоб ви легко змогли вибрати ідеальні товари, які задовольнять всім вашим вимогам !
Відображено 2840 товарів
0
Ціна, грн
Бренд
💰 Товарів у розділі23
💲 Цінавід 195 грн
🔥 Від брендівKidigo, Besport, EasyFit та інше
044 232 88 27
057 761 32 72