Фітнес в Хмельницькому

2023 товарa
Орбитрек Toorx Elliptical ERX 100
Орбитрек Toorx Elliptical ERX 100ВІДПОВІДЬ МАГАЗИНА
Доброго дня . Система навантаження магнітна , орбітрек розрахований на вагу до 150 кг
Плануєте купити спортивне спорядження в Хмельницькому? Сьогодні це можливо без необхідності ходити по магазинах або витрачати зайвий час. Здійснюйте покупки в нашому онлайн-магазині Veliki.com.ua, просто натискаючи "Купити" поряд з сподобаним спорядженням, і чекайте нашого дзвінка. Ви можете бути впевнені в відповідності цін та наявності товарів у нашому магазині, тому що ми постійно оновлюємо наш інтернет-магазин, щоб зробити ваші покупки максимально комфортними.

У нас є два варианта розрахуватися за замовлення : ви можете оплатити онлайн за допомогою вашої банківської картки, просто перерахувавши суму грошей за вказаними реквізитами, або ж розрахуватися готівкою через найближчий термінал Приватбанку або I-BOX.

Наша команда продавців в онлайн-магазині Veliki.com.ua завжди приготовлені вам допомогти з усіми запитами за телефоном або в онлайн-чаті у Вайбері. Наш вибір товарів завжди поповнюється, що означає, що ви легко зможете вибрати ідеальне спортивне спорядження, яке відповідає всім вашим вимогам!

ПРИДБАТИ Фітнес     Фітнес В УКРАЇНІ

В Хмельницькому Ви так-же можете придбати:

Плануєте купити спортивні товари в Хмельницькому? Скористайтеся унікальною нагодою без відвідування фізичних магазинів. Відкрийте для себе наш веб-портал Veliki.com.ua, де достатньо натиснути "Придбати" поряд з зацікавленим продуктом і чекати нашого у відповідь відповідність цін та наявність продукції у нашому магазині, тому що постійно поповнюємо асортимент, щоб зробити зручнішим ваш купівельний досвід .

У нас є пара способів розрахунку замовлення: ви можете оплатити онлайн за допомогою вашої банківської картки, просто переклавши суму грошей за банківськими даними, або розрахуватися у грошовій формі через найближчий термінал Приватбанку або I-BOX.

Фахівці в онлайн-продажах Veliki.com.ua завжди готові помити в різноманітних запитах по телефону або в онлайн-чаті у Вайбері. Наш вибір товарів регулярно поповнюється, що дозволяє вам просто підібрати підходящий обладнання, що відповідає всім вашим перевагам !
 • Хмельницький, №1: просп. Миру, 99/101
 • Хмельницький, №2: вул. Геологів, 2 (територія ринку "Пан Каблук")
 • Хмельницький, №3: вул. Ватутіна, 11
 • Хмельницький, №4: проспект Миру, 102/1
 • Хмельницький, №5 (до 30 кг): вул. Кам'янецька, 52/2
 • Хмельницький, №6 (до 30 кг): вул. Подільська, 73/1
 • Хмельницький, №7: вул. Курчатова, 20
 • Хмельницький, №8 (до 30 кг): вул. Хотовицького, 5
 • Хмельницький, №9 (до 30 кг): вул. І. Франка, 16
 • Хмельницький, №10 (до 30 кг): вул. Зарічанська, 4
 • Хмельницький, №11 (до 30 кг): вул. Проскурівського підпілля, 71/1
 • Хмельницький, №12 (до 30 кг): вул. Зарічанська, 57/1
Завантажити ще відділення
Бажані товари для вашого спортивного життя чекають на вас у Хмельницькому! І не важливо, плануєте ви купити "Придбати" поряд з вибраним обладнанням, і ми зробимо все можливе, щоб зробити ваш купівельний досвід надзвичайно комфортним .

Ми пропонуємо оплатити замовлення: ви можете оплатити через інтернет за допомогою вашої банківської картки, просто переклавши суму грошей за банківськими даними, або розрахуватися у грошовій формі через найближчий термінал Приватбанку або I-BOX.

Фахівці в електронному магазині Veliki.com.ua завжди приготовлені допомогти в різних запитах по телефону або в онлайн-чаті у Вайбері. Наш вибір товарів регулярно оновлюється, щоб ви з легкістю змогли вибрати підходящі тренажери, які підійдуть під всім вашим побажанням !
Відображено 2907 товарів
0
Ціна, грн
💰 Товарів у розділі23
💲 Цінавід 143 грн
💎 Знижкадо 20%
🔥 Від брендівBody Of Steel, LivePro, HouseFit та інше
044 232 88 27
057 761 32 72