Фітнес в Ужгороді

2023 товарa
Беговая дорожка ECOFIT E-MB9
Вот такая беговая дорожка с режимом скорости до 16 километров в час - это максимальное значение. Минимальное около полутора километра в час. Мне нравится, что у неё есть такие удобные колёсики для перемещения. Есть даже наклон для усиления нагрузки. 
Збираєтеся придбати спортивне спорядження в Ужгороді? Сьогодні це можливо без необхідності їздити по магазинах або витрачати зайвий час. Здійснюйте покупки в нашому інтернет-магазині Veliki.com.ua, просто натискаючи "Купити" поряд з вибраним товаром, і чекайте нашого дзвінка. Ви можете бути впевнені в актуальності цін та наявності товарів на сайті, тому що ми постійно оновлюємо наш інтернет-магазин, щоб зробити ваші покупки максимально зручними.

У нас є два способу оплатити купівлю : ви можете перевести не виходячи з дому за допомогою вашої банківської картки, просто переклавши необхідну суму за вказаними реквізитами, або ж оплатити готівкою через найближчий термінал Приватбанку або I-BOX.

Наші консультанти в інтернет-магазині Veliki.com.ua завжди раді допомогти з будь-якими питаннями за телефоном або в чаті у Вайбері. Наш асортимент постійно поповнюється, що означає, що ви легко зможете вибрати ідеальне спортивне спорядження, яке відповідає всім вашим вимогам!

ПРИДБАТИ Фітнес     Фітнес В УКРАЇНІ

В Ужгороді Ви так-же можете придбати:

Задумуєтесь отримати спортивні товари в Ужгороді? Скористайтеся унікальною нагодою без відвідування фізичних магазинів. Відкрийте для себе наш електронний магазин Veliki.com.ua, де достатньо клікнути "Придбати" поряд з вибраним вигодою і чекати нашого у відповідь дзвінка. Ми гарантуємо [актуальність цін та наявність товарів на веб-порталі, тому що постійно актуалізуємо асортимент, щоб прискорити ваш вибір.

У нас є дві можливості оплати товару: ви можете перекласти онлайн за допомогою вашої банківської картки, просто перерахувавши запитуваний платіж за наведеними інструкціями, або оплатити у кеші через найближчий термінал Приватбанку або I-BOX.

Наші консультанти в електронному магазині Veliki.com.ua завжди готові помити в різних ситуаціях по телефону або в месенджері у Вайбері. Наш набір продукції постійно поповнюється, що дозволяє вам швидко підібрати ідеальний спортивний товар, що відповідає всім вашим вимогам !
  • Ужгород, №1: вул. Гагаріна, 36
  • Ужгород, №2 (до 30 кг на одне місце): вул. Станційна, 16/1
  • Ужгород, №3 (до 30 кг): вул. Берчені, 48
  • Ужгород, №4 (до 30 кг): вул. Капушанська,154а
  • Ужгород, №5 (до 30 кг): вул. Грушевського, 74а
  • Ужгород, №6 (до 30 кг): вул. Івана Франка, 56
Необхідні товари для вашого спортивного життя чекають на вас у Ужгороді! І не важливо, хочете ви надає вам все це легко. [Клікніть "Придбати" поряд з уподобаним аксесуарами, і ми зробимо все в наших силах, щоб зробити ваш шопінг повністю приємним.

Ми пропонуємо два ефективні методи оплатити покупки: ви можете перекласти онлайн за допомогою вашої банківської картки, просто перерахувавши необхідну суму за вказаними реквізитами, або здійснити оплату готівкою через найближчий термінал Приватбанку або I-BOX.

Наші консультанти в інтернет-магазині Veliki.com.ua завжди допомогти в різноманітних ситуаціях по телефону або в месенджері у Вайбері. Наш каталог неухильно оновлюється, щоб ви просто змогли вибрати прекрасно придатні продукти, які відповідають всім вашим очікуванням!
Відображено 2840 товарів
0
Ціна, грн
Бренд
💰 Товарів у розділі23
💲 Цінавід 195 грн
🔥 Від брендівKidigo, Besport, EasyFit та інше
044 232 88 27
057 761 32 72