Фітнес в Полтаві

2023 товарa
Шейкер BlenderBottle Classic Loop 820 мл
Уже не представляю свой день без шейкера, так как готовлю в нем почти все спортивное питание и легкие перекусы. Упаковка хорошо закрывается, шарик взбалтывает даже трудно смешиваемые ингредиенты. В уходе неприхотлив, мою обычной водой, пластик никакого запаха не впитывает.
Коврик для фитнеса и йоги Pow...
Коврик классный! Материал почти невесомый и легко сворачивается, удобно носить с собой. Нравится, что он не скользит и без постороннего резинового запаха, а то был у меня такой. В уходе никаких сложностей, достаточно протирать влажной тканью. Еще он очень приятный на ощупь.
Коврик для фитнеса и йоги Pow...
Я очень люблю заниматься йогой. И для этого заказала этот коврик, он настолько легкий, мягкий, удобно брать с собой. Цвет очень яркий и красивый. Занимаюсь с удовольствием.
Массажный ролик Power System PS-4050
Первые дни моего похода в.тренажерный зал сопровождались болезненным напряжением мышц и скованностью, думала потерплю пройдет, но по мере увеличения нагрузок ничего не менялось. Увидела такой ролик у подруги, решила на себе попробовать, ну в принципе ничего особенного, но решила и себе приобрести, всё-таки не руками растирать, заказала черно- зелёный.
Массажный ролик EasyFit Grid Roller ...
Чудовий ролик, саме те, що шукала. Ретельно розминає всі м'язи, класні відчуття)))
Плануєте купити спортивне спорядження в Полтаві? Сьогодні це можливо без необхідності ходити по магазинах або витрачати зайвий час. Здійснюйте покупки в нашому онлайн-магазині Veliki.com.ua, просто натискаючи "Купити" поряд з сподобаним спорядженням, і чекайте нашого дзвінка. Ви можете бути впевнені в відповідності цін та наявності товарів у нашому магазині, тому що ми постійно оновлюємо наш інтернет-магазин, щоб зробити ваші покупки максимально комфортними.

У нас є два варианта розрахуватися за замовлення : ви можете оплатити онлайн за допомогою вашої банківської картки, просто перерахувавши суму грошей за вказаними реквізитами, або ж розрахуватися готівкою через найближчий термінал Приватбанку або I-BOX.

Наша команда продавців в онлайн-магазині Veliki.com.ua завжди приготовлені вам допомогти з усіми запитами за телефоном або в онлайн-чаті у Вайбері. Наш вибір товарів завжди поповнюється, що означає, що ви легко зможете вибрати ідеальне спортивне спорядження, яке відповідає всім вашим вимогам!

ПРИДБАТИ Фітнес     Фітнес В УКРАЇНІ

В Полтаві Ви так-же можете придбати:

Плануєте купити спортивні товари в Полтаві? Скористайтеся унікальною нагодою без відвідування фізичних магазинів. Відкрийте для себе наш веб-портал Veliki.com.ua, де достатньо натиснути "Придбати" поряд з зацікавленим продуктом і чекати нашого у відповідь відповідність цін та наявність продукції у нашому магазині, тому що постійно поповнюємо асортимент, щоб зробити зручнішим ваш купівельний досвід .

У нас є пара способів розрахунку замовлення: ви можете оплатити онлайн за допомогою вашої банківської картки, просто переклавши суму грошей за банківськими даними, або розрахуватися у грошовій формі через найближчий термінал Приватбанку або I-BOX.

Фахівці в онлайн-продажах Veliki.com.ua завжди готові помити в різноманітних запитах по телефону або в онлайн-чаті у Вайбері. Наш вибір товарів регулярно поповнюється, що дозволяє вам просто підібрати підходящий обладнання, що відповідає всім вашим перевагам !
 • Полтава, №1: вул. Фрунзе, 225
 • Полтава, №2: вул. Ковпака, 26
 • Полтава, №3 (до 30 кг на одне місце): вул. Пушкіна, 46
 • Полтава, №4 (до 30 кг на одне місце): вул. Панянка, 65б
 • Полтава, №5 (до 30 кг): вул. Жовтнева, 73
 • Полтава, №6 (до 30 кг на одне місце): вул. Калініна, 9
 • Полтава, №7 (до 30 кг на одне місце): вул. Маршала Бірюзова, 43 а
 • Полтава, №8 (до 30 кг на одне місце): вул. Чураївни, 2 в
 • Полтава, №9 (до 30 кг на одне місце): вул. Комсомольська, 28
 • Полтава, №10 (до 30 кг на одне місце): вул. Фрунзе, 63
 • Полтава, №11 (до 30 кг на одне місце): вул. Красіна, 79
 • Полтава, № 12 (до 30 кг на одне місце): вул. Сінна, 2/49
Завантажити ще відділення
Бажані товари для вашого спортивного життя чекають на вас у Полтаві! І не важливо, плануєте ви купити "Придбати" поряд з вибраним обладнанням, і ми зробимо все можливе, щоб зробити ваш купівельний досвід надзвичайно комфортним .

Ми пропонуємо оплатити замовлення: ви можете оплатити через інтернет за допомогою вашої банківської картки, просто переклавши суму грошей за банківськими даними, або розрахуватися у грошовій формі через найближчий термінал Приватбанку або I-BOX.

Фахівці в електронному магазині Veliki.com.ua завжди приготовлені допомогти в різних запитах по телефону або в онлайн-чаті у Вайбері. Наш вибір товарів регулярно оновлюється, щоб ви з легкістю змогли вибрати підходящі тренажери, які підійдуть під всім вашим побажанням !
Відображено 2840 товарів
0
Ціна, грн
Бренд
💰 Товарів у розділі23
💲 Цінавід 195 грн
🔥 Від брендівKidigo, Besport, EasyFit та інше
044 232 88 27
057 761 32 72