Фітнес в Одесі

2023 товарa
Велотренажер Hop-Sport HS-035H Leaf
Купил месяца два назад такой тренажер, сейчас активно занимаюсь на нем, особенно это во время карантина актуально. Пока претензий к нему у меня нет, вся механика четко работает, все восемь режимов различаются, нагрузки соответствуют. Удобное сидение, на таком пару часов занятий без проблем идет.
Мрієте купити спортивне спорядження в Одесі? Сьогодні це можливо без необхідності ходити по магазинах або витрачати зайвий час. Здійснюйте покупки в нашому онлайн-магазині Veliki.com.ua, просто натискаючи "Купити" поряд з сподобаним спорядженням, і чекайте нашого дзвінка. Ви можете бути впевнені в відповідності цін та наявності товарів у нашому магазині, тому що ми постійно оновлюємо наш інтернет-магазин, щоб зробити ваші покупки максимально комфортними.

У нас є два варианта розрахуватися за замовлення : ви можете оплатити онлайн за допомогою вашої банківської картки, просто перерахувавши суму грошей за вказаними реквізитами, або ж розрахуватися готівкою через найближчий термінал Приватбанку або I-BOX.

Наші продавці в онлайн-магазині Veliki.com.ua завжди готові вам допомогти з усіми запитами за телефоном або в онлайн-чаті у Вайбері. Наш вибір товарів завжди поповнюється, що означає, що ви легко зможете вибрати ідеальне спортивне спорядження, яке відповідає всім вашим вимогам!

ПРИДБАТИ Фітнес     Фітнес В УКРАЇНІ

Роздумуєте придбати спортивні товари в Одесі? Скористайтеся унікальною нагодою без відвідування фізичних магазинів. Відкрийте для себе наш онлайн-магазин Veliki.com.ua, де достатньо натиснути "Придбати" поряд з зацікавленим товаром і чекати нашого у відповідь відповідність цін та наявність продукції на сайті, тому що постійно оновлюємо асортимент, щоб спростити ваш процес купівлі .

У нас є два варіанти оплати за покупку: ви можете оплатити онлайн за допомогою вашої банківської картки, просто переклавши необхідну суму за зазначеними реквізитами, або розрахуватися готівкою через найближчий термінал Приватбанку або I-BOX.

Наша команда в інтернет-магазині Veliki.com.ua завжди готові помити в будь-яких питаннях по телефону або в чаті у Вайбері. Наш асортимент регулярно поповнюється, що дозволяє вам легко підібрати підходящий обладнання, що відповідає всім вашим побажанням !
 • Одеса, №1: Ленінградське шосе, 28
 • Одеса, №2: вул. Базова, 16 (Промринок, 7 км)
 • Одеса, №3: вул. Дальницька, 23/4
 • Одеса, №4: вул. Академіка Вільямса, 86
 • Одеса, №5 (до 30 кг на одне місце): вул. Академіка Філатова, 24
 • Одеса, №6: с. Котовка, вул. Кооперативна, 2а (Авторинок "Куяльник")
 • Одеса, №7 (до 30 кг): вул. Польська, 9/13
 • Одеса, №8 (до 30 кг): вул. Тираспольська, 31 (ЦЕНТР)
 • Одеса, №9 (до 30 кг): вул. Сегедська, 14
 • Одеса, №10 (до 30 кг): вул. Затонського, 4
 • Одеса, №11: вул. Миколаївська дорога, 243
 • Одеса, №12 (до 30 кг): пров. Маяковського, 9
Завантажити ще відділення
Заповітні товари для вашого спортивного життя чекають на вас у Одесі! І не важливо, мрієте ви Клацніть "Придбати" поряд з бажаним товаром, і ми зробимо все, щоб зробити ваш процес купівлі максимально зручним .

Ми пропонуємо два зручні способи оплатити замовлення: ви можете оплатити через інтернет за допомогою вашої банківської картки, просто переклавши суму грошей за банківськими даними, або оплатити у грошовій формі через найближчий термінал Приватбанку або I-BOX.

Наші продавці в електронному магазині Veliki.com.ua завжди готові допомогти в будь-яких питаннях по телефону або в чаті у Вайбері. Наш асортимент постійно оновлюється, щоб ви легко змогли вибрати ідеальні товари, які задовольнять всім вашим вимогам !
Відображено 3143 товари
0
Ціна, грн
Ціна
від 1 до 2000000
💰 Товарів у розділі23
💲 Цінавід 219 грн
💎 Знижкадо 3%
🔥 Від брендівLive Up, Spokey, Power System та інше
044 232 88 27
057 761 32 72