Фітнес в Запоріжжя

2023 товарa
Гиря Hop-Sport 6 кг
Гиря Hop-Sport 6 кгОлександр
Прекрасний снаряд для початківців та для реабілітації
Мрієте придбати спортивне спорядження в Запоріжжя? Сьогодні це можливо без необхідності їздити по магазинах або витрачати зайвий час. Здійснюйте покупки в нашому інтернет-магазині Veliki.com.ua, просто натискаючи "Купити" поряд з вибраним товаром, і чекайте нашого дзвінка. Ви можете бути впевнені в актуальності цін та наявності товарів на сайті, тому що ми постійно оновлюємо наш інтернет-магазин, щоб зробити ваші покупки максимально зручними.

У нас є два способу оплатити купівлю : ви можете перевести не виходячи з дому за допомогою вашої банківської картки, просто переклавши необхідну суму за вказаними реквізитами, або ж оплатити готівкою через найближчий термінал Приватбанку або I-BOX.

Наші продавці в інтернет-магазині Veliki.com.ua завжди готові допомогти з будь-якими питаннями за телефоном або в чаті у Вайбері. Наш асортимент постійно поповнюється, що означає, що ви легко зможете вибрати ідеальне спортивне спорядження, яке відповідає всім вашим вимогам!

ПРИДБАТИ Фітнес     Фітнес В УКРАЇНІ

В Запоріжжя Ви так-же можете придбати:

Роздумуєте придбати спортивні товари в Запоріжжя? Скористайтеся унікальною нагодою без відвідування фізичних магазинів. Відкрийте для себе наш онлайн-магазин Veliki.com.ua, де достатньо клікнути "Придбати" поряд з вибраним товаром і чекати нашого у відповідь дзвінка. Ми гарантуємо [актуальність цін та наявність товарів на сайті, тому що постійно оновлюємо асортимент, щоб спростити ваш процес купівлі .

У нас є два варіанти оплати за покупку: ви можете перекласти онлайн за допомогою вашої банківської картки, просто перерахувавши необхідну суму за зазначеними реквізитами, або оплатити готівкою через найближчий термінал Приватбанку або I-BOX.

Наша команда в інтернет-магазині Veliki.com.ua завжди готові помити в будь-яких питаннях по телефону або в чаті у Вайбері. Наш асортимент постійно поповнюється, що дозволяє вам легко підібрати ідеальний спортивний товар, що відповідає всім вашим побажанням !
 • Запоріжжя, №1: вул. Брянська, 8
 • Запоріжжя, №2: вул. Карпенка-Карого, 52
 • Запоріжжя, №3: вул. Айвазовського, 9 (правий берег)
 • Запоріжжя, №4 (до 30 кг на одне місце): вул. Якова Новицького, 4
 • Запоріжжя, №5 (до 30 кг на одне місце): просп. Леніна, 91
 • Запоріжжя, №6: просп. Ювілейний, 12
 • Запоріжжя, №7: вул. Космічна, 119
 • Запоріжжя, №8 (до 30 кг на одне місце): просп. Леніна, 43
 • Запоріжжя, №9 (до 30 кг на одне місце): просп. Металургів, 17
 • Запоріжжя, №10 (до 30 кг): вул. Гаврилова, 7
 • Запоріжжя, №11 (до 30 кг на одне місце): просп. Леніна, 208
 • Запоріжжя, №12 (до 30 кг на одне місце): вул. Звенигородська, 1
Завантажити ще відділення
Заповітні товари для вашого спортивного життя чекають на вас у Запоріжжя! І не важливо, мрієте ви придбати "Придбати" поряд з бажаним товаром, і ми зробимо все, щоб зробити ваш процес купівлі максимально зручним .

Ми пропонуємо два зручні способи оплатити покупки: ви можете перекласти онлайн за допомогою вашої банківської картки, просто перерахувавши необхідну суму за вказаними реквізитами, або оплатити готівкою через найближчий термінал Приватбанку або I-BOX.

Наші продавці в інтернет-магазині Veliki.com.ua завжди готові допомогти в будь-яких питаннях по телефону або в чаті у Вайбері. Наш асортимент постійно оновлюється, щоб ви легко змогли вибрати ідеальні товари, які задовольнять всім вашим вимогам !
Відображено 2840 товарів
0
Ціна, грн
Бренд
💰 Товарів у розділі23
💲 Цінавід 195 грн
🔥 Від брендівKidigo, Besport, EasyFit та інше
044 232 88 27
057 761 32 72