Фітнес в Дніпрі

2023 товарa
Турник Hop-Sport HS-M050DP
взял ребенку для дома , легко установил в дверной пройом , покупкой доволен
Бинты на запястья Power System PS-3...
Бинты отличного качества. Фиксация на липучке крепкая, размер подгоняется индивидуально. Нравится хлопковый материал: он хорошо впитывает влагу и в уходе неприхотлив, после стирки быстро высыхает и не теряет форму. Для силовых тренировок лучше не придумать.
Збираєтеся купити спортивне спорядження в Дніпрі? Сьогодні це можливо без необхідності ходити по магазинах або витрачати зайвий час. Здійснюйте покупки в нашому онлайн-магазині Veliki.com.ua, просто натискаючи "Купити" поряд з сподобаним спорядженням, і чекайте нашого дзвінка. Ви можете бути впевнені в відповідності цін та наявності товарів у нашому магазині, тому що ми постійно оновлюємо наш інтернет-магазин, щоб зробити ваші покупки максимально комфортними.

У нас є два варианта розрахуватися за замовлення : ви можете оплатити онлайн за допомогою вашої банківської картки, просто перерахувавши суму грошей за вказаними реквізитами, або ж розрахуватися готівкою через найближчий термінал Приватбанку або I-BOX.

Наші консультанти в онлайн-магазині Veliki.com.ua завжди раді вам допомогти з усіми запитами за телефоном або в онлайн-чаті у Вайбері. Наш вибір товарів завжди поповнюється, що означає, що ви легко зможете вибрати ідеальне спортивне спорядження, яке відповідає всім вашим вимогам!

ПРИДБАТИ Фітнес     Фітнес В УКРАЇНІ

В Дніпрі Ви так-же можете придбати:

Задумуєтесь отримати спортивні товари в Дніпрі? Скористайтеся унікальною нагодою без відвідування фізичних магазинів. Відкрийте для себе наш електронний магазин Veliki.com.ua, де достатньо натиснути "Придбати" поряд з зацікавленим вигодою і чекати нашого у відповідь відповідність цін та наявність продукції на веб-порталі, тому що постійно актуалізуємо асортимент, щоб прискорити ваш вибір.

У нас є дві можливості оплати товару: ви можете оплатити онлайн за допомогою вашої банківської картки, просто переклавши запитуваний платіж за наведеними інструкціями, або розрахуватися у кеші через найближчий термінал Приватбанку або I-BOX.

Наші консультанти в електронному магазині Veliki.com.ua завжди готові помити в різних ситуаціях по телефону або в месенджері у Вайбері. Наш набір продукції регулярно поповнюється, що дозволяє вам швидко підібрати підходящий обладнання, що відповідає всім вашим вимогам !
 • Дніпро, №1: вул. Маршала Малиновського, 98а
 • Дніпро, №2: вул. Академіка Янгеля, 40
 • Дніпро, №3: вул. Тверська, 1
 • Дніпро, №4: вул. Ленінградська, 19
 • Дніпро, №5 (до 30 кг): вул. Плеханова, 5а
 • Дніпро, №6: вул. Ударників, 27
 • Дніпро, №7 (до 30 кг): просп. Кірова, 8а
 • Дніпро, №8: просп. Гагаріна, 112а
 • Дніпро, №9 (до 30 кг): вул. Шмідта, 4а
 • Дніпро, №10 (до 30 кг на одне місце): просп. Газети "Правда", 91
 • Дніпро, №11 (до 30 кг): просп. Газети Правди, 6
 • Дніпро, №12 (до 30 кг): житловий масив Комунар, 3а
Завантажити ще відділення
Необхідні товари для вашого спортивного життя чекають на вас у Дніпрі! І не важливо, хочете ви Клацніть "Придбати" поряд з уподобаним аксесуарами, і ми зробимо все в наших силах, щоб зробити ваш шопінг повністю приємним.

Ми пропонуємо два ефективні методи оплатити замовлення: ви можете оплатити через інтернет за допомогою вашої банківської картки, просто переклавши суму грошей за банківськими даними, або здійснити оплату у грошовій формі через найближчий термінал Приватбанку або I-BOX.

Наші консультанти в електронному магазині Veliki.com.ua завжди допомогти в різноманітних ситуаціях по телефону або в месенджері у Вайбері. Наш каталог неухильно оновлюється, щоб ви просто змогли вибрати прекрасно придатні продукти, які відповідають всім вашим очікуванням!
Відображено 2907 товарів
0
Ціна, грн
💰 Товарів у розділі23
💲 Цінавід 143 грн
💎 Знижкадо 20%
🔥 Від брендівBody Of Steel, LivePro, HouseFit та інше
044 232 88 27
057 761 32 72