Фітнес в Івано-Франківську

2023 товарa
Турник Hop-Sport HS-M050DP
взял ребенку для дома , легко установил в дверной пройом , покупкой доволен
Орбитрек HouseFit HB 8169
За быструю доставку спасибо. Тренажёр работает отлично, функциональность средняя. Именно то, что я и искал. Седло покупал на него отдельно. Сам интегрировал его. Собирал, кстати, тоже сам с помощью соседа. Места он особо много не занимает, на фото это видно.
Гребной тренажер Hop-Sport HS-095R ...
Купили себе в спортивный зал этот тренажер. Красота и прелесть его в том. что на нем как сидя можно заниматься так и стоя. Это тренажеру большой плюс. А еще хорошее соотношении цены и качества тренажера. Те, кто на нем уже занимались или занимаются отзываются об этом гребном тренажере положительно!
Гантель Newt Profi 1 кг
Для домашніх тренувань - те що потрібно!
Беріть не пожалкуєте.
Коврик для фитнеса и йоги Eas...
Він чудовий! Ширина, колір, довжина, все ідеально. Тримає форму навіть після гантель.
Мрієте придбати спортивне спорядження в Івано-Франківську? Сьогодні це можливо без необхідності їздити по магазинах або витрачати зайвий час. Здійснюйте покупки в нашому інтернет-магазині Veliki.com.ua, просто натискаючи "Купити" поряд з вибраним товаром, і чекайте нашого дзвінка. Ви можете бути впевнені в актуальності цін та наявності товарів на сайті, тому що ми постійно оновлюємо наш інтернет-магазин, щоб зробити ваші покупки максимально зручними.

У нас є два способу оплатити купівлю : ви можете перевести не виходячи з дому за допомогою вашої банківської картки, просто переклавши необхідну суму за вказаними реквізитами, або ж оплатити готівкою через найближчий термінал Приватбанку або I-BOX.

Наші продавці в інтернет-магазині Veliki.com.ua завжди готові допомогти з будь-якими питаннями за телефоном або в чаті у Вайбері. Наш асортимент постійно поповнюється, що означає, що ви легко зможете вибрати ідеальне спортивне спорядження, яке відповідає всім вашим вимогам!

ПРИДБАТИ Фітнес     Фітнес В УКРАЇНІ

В Івано-Франківську Ви так-же можете придбати:

Роздумуєте придбати спортивні товари в Івано-Франківську? Скористайтеся унікальною нагодою без відвідування фізичних магазинів. Відкрийте для себе наш онлайн-магазин Veliki.com.ua, де достатньо клікнути "Придбати" поряд з вибраним товаром і чекати нашого у відповідь дзвінка. Ми гарантуємо [актуальність цін та наявність товарів на сайті, тому що постійно оновлюємо асортимент, щоб спростити ваш процес купівлі .

У нас є два варіанти оплати за покупку: ви можете перекласти онлайн за допомогою вашої банківської картки, просто перерахувавши необхідну суму за зазначеними реквізитами, або оплатити готівкою через найближчий термінал Приватбанку або I-BOX.

Наша команда в інтернет-магазині Veliki.com.ua завжди готові помити в будь-яких питаннях по телефону або в чаті у Вайбері. Наш асортимент постійно поповнюється, що дозволяє вам легко підібрати ідеальний спортивний товар, що відповідає всім вашим побажанням !
  • Івано-Франківськ, №1: вул. Мазепи, 175б (в’їзд з вул. Довженка, територія бази "Гурман")
  • Івано-Франківськ, №2 (до 30 кг): вул. Вовчинецька, 26
  • Івано-Франківськ, №3 (до 30 кг на одне місце): вул. Залізнична, 4
  • Івано-Франківськ, №4: вул. Юності, 62б
  • Івано-Франківськ, № 5 (до 10 кг): вул. Шевченка, 8
  • Івано-Франківськ, №6 (до 30 кг на одне місце): вул. Надрічна, 2а
  • Івано-Франківськ, № 8 (до 30 кг): вул. Миколайчука, 30
  • Івано-Франківськ, №9 (до 30 кг): бульв. Південний, 23
Заповітні товари для вашого спортивного життя чекають на вас у Івано-Франківську! І не важливо, мрієте ви придбати "Придбати" поряд з бажаним товаром, і ми зробимо все, щоб зробити ваш процес купівлі максимально зручним .

Ми пропонуємо два зручні способи оплатити покупки: ви можете перекласти онлайн за допомогою вашої банківської картки, просто перерахувавши необхідну суму за вказаними реквізитами, або оплатити готівкою через найближчий термінал Приватбанку або I-BOX.

Наші продавці в інтернет-магазині Veliki.com.ua завжди готові допомогти в будь-яких питаннях по телефону або в чаті у Вайбері. Наш асортимент постійно оновлюється, щоб ви легко змогли вибрати ідеальні товари, які задовольнять всім вашим вимогам !
Відображено 2907 товарів
0
Ціна, грн
💰 Товарів у розділі23
💲 Цінавід 143 грн
💎 Знижкадо 20%
🔥 Від брендівBody Of Steel, LivePro, HouseFit та інше
044 232 88 27
057 761 32 72