Kovea

Південно-корейський бренд Kovea понад 30 років займається випуском спорядження для туризму та активного відпочинку на природі. Обсяг продажів компанії становить понад 10 млн. доларів на рік. Завдяки передовим технологіям було розроблено сучасні пальники, суперміцні набори туристичного посуду з різних матеріалів, газові різаки, лампи, грилі та мангали. Пальники можуть не тільки працювати на бензині та з балонами, але й пристосовані до найекстремальніших умов походу.

12
Набор посуды Kovea VKK-ES01 Escape
В долгих походах одним из важнейших показателей является комфорт. Т.к. если вам не комфортно в чём-то, то отдых уже не приносит должного удовольствия. Данный набор посуды как раз и есть тем самым критерием. Лёгкий, хоть и металлический, удобный, легко моется и очень компактный. Идеальное решение! Я полностью доволен покупкой! спасибо!
Горелка газовая, 1,88 кВт, Kovea ...
Використою пристрій в себе в квартирі коли вимикають світло, каструля 0,5 води на малому вогні доходить до кипіння за 4хв, задоволенний, рекомендую!
Горелка газовая, 1,83 кВт, Kovea ...
Хороший сервис, прислали очень быстро, спасибо.
Горелка газовая, 2,17 кВт, Kovea ...
Крутий пальник! Дуже задоволена. Щойно береш в руки, розумієш, що річ зроблена якісно. І не за всі гроші світу)
Також компактний чохол, в якому він просто не має шансу отримати пошкодження.
Термос Kovea KDW-0500BD 500 мл
Дуже приємно вражений якістю та ергономікою
Товари Kovea привеземо вам в місті: Харкові, Києві, Дніпрі, Одесі, Запоріжжя, Івано-Франківську, Рівне, Тернополі, Полтаві, Херсоні, Ужгороді, Луцьку, Миколаєві, Кропивницького, Черкасах, Чернігові, Вінниці, Чернівцях , а також в будь-яких інших містах України.
044 232 88 27
057 761 32 72
Пн-Пт 9-18:00 СБ-НД 10-15:00