Велосипеди ХВЗ Турист

Велосипеди ХВЗ Турист виготовляють на легендарному велозаводі, якому у 2023 році виповнюється 100 років! Всі моделі цього розділу каталогу розроблені для комфортних туристичних подорожей. Для цього в кожному варіанті трансмісії передбачено велику кількість швидкостей, що допоможе підкорити будь-які перевищення рельєфу в гірських умовах і легко розжене велосипед на твердому покритті. Обважування (комплектація) трансмісії відомої японської фірми Shimano, яка дозволить Вам бути завжди впевненим у її чіткій роботі за будь-яких дорожніх та погодних умов. На багажник, включений в будь-яку комплектацію велосипеда, можна розташувати корисний вантаж, повнорозмірні крила надійно захистять Вас за будь-яких погодних умов від бризок і бруду з калюж. Дівчатам рекомендуємо звернути увагу на моделі із заниженою верхньою трубою рами, розроблені для зручності посадки.

18 товарів
Велосипед ХВЗ Турист 283 M
Придбав два велиіка, собі і товаришу. Правда без збірки. Товаришу "велогонка-Турист" , собі "Турист" з планетарного втулкою. Є деякі питання. У нього і в мене. Він свої виставив. Тепер я. Збірка веліка на заводі жах. В втулці переднього колеса не вистачає по одному шарику на сторону (ламайте та купуйте ще). Обкатка триває.
Велосипед ХВЗ Турист 2821 MD
Вот сделали бы на раме крепления под бутылочки, руль бараном и передний багажник - был бы отличный бюджетный "турист", а так одно название
Велосипед ХВЗ Турист 283 WD
Підкажіть різницю між моделіми Турист 283 WD і Турист 283 МD
Велосипед ХВЗ Турист 283 МD
Багажником пользоваться можно, или это для красоты.
Велосипед ХВЗ Турист 2821 MD
Добрый день. Втулки и каретка конечно с подшипниками. Доставка по тарифам Новой Почты!
Відібрано 18 товарів з 2447
1
Зріст велосипедиста, см
Тип амортизації
Тип вилки
Хід вилки
Тип заднього амортизатора
Хід задньої підвіски
Діаметр колеса
Тип задньої втулки
Рік
Серія
Турист
💰 Товарів у розділі18
💲 Цінавід 8222 грн
🔥 Від брендівХВЗ
✅ Для когоДля жінок, Для чоловіків, Для дорослих
✅ Тип амортизаціїХардтейл, Без амортизації
044 232 88 27
057 761 32 72
Пн-Пт 9-18:00 СБ-НД 10-15:00