Велосипеди з повітряною вилкою

Велосипеди з повітряною вилкою - гірські, гібридні, туристичні та електробайки, представлені в різній ціновій категорії та комплектації. Залежно від стилю їзди хід та конструкція вилки може відрізнятись. Для дисципліни крос-кантрі потрібний хід від 80 до 100 мм. На грейвел-ендуро та туристичних велосипедах ставлять короткохідні амортизаційні вилки (хід 30-70 мм). Виделки для ДХ мають збільшений діаметр ніг для збільшення торсійної жорсткості та подвійну корону. Чим вище навантаження на вилку і більше перешкод, тим більший її перебіг. На зменшення ваги працюють алюмінієві корона та ноги вилки у поєднанні з магнієвим сплавом штанів. Виносний локаут додає комфорту при пересуванні по дорожніх покриттях, що швидко змінюються.

197 товарів
Велосипед GT Avalanche Elite 29"
По комплектации не соответствие -вместо шимано ставят микрошифт , хотя по телефону утверждали что будет шимано. А так велик отличный - но это мой первый велик такого уровня , так что субъективно :) .
Велосипед Leon XC-40 27.5"
странно, что гидролинию оставили снаружи, а трансимссионные тросы српятали втнутрь рамы. Выглядит так, как будто не доделали))))
Велосипед Cannondale Trail SE 3 29"
После покупки через неделю заметил, что дроппер, если пошатать седло вправо-влево, люфтит. Обратился в магазин, мне объяснили, что это особенность всех дропперов. Но я с ними раньше не сталкивался, потому и не знал. Спасибо, в остально м вел огонь!
Велосипед Leon TN-40 29"
Велосипед Leon TN-40 29"ВІДПОВІДЬ МАГАЗИНА
Доброго дня. Так , якщо буде накладний платіж ви сплачуєте за пересилку грошей
Велосипед Kona Honzo ESD
Велосипед Kona Honzo ESDВІДПОВІДЬ МАГАЗИНА
Це через те, що переднє й заднє колесо виконують різні функції, заднє повинно забезпечити максимальне зчеплення із землею, щоб мінімізувати втрати приводу, переднє ж виконую чисто направляючу роль. Тому колеса, що розраховні на віддачу -- взуті у ті покришки, що допомагають їм це зробити. Доречі, це прекрасний маркер крутої моделі, що розрахована на спорт, а не лише на фанові покатеньки.
Відібрано 197 товарів з 2371
1
Ціна, грн
Зріст велосипедиста, см
Тип амортизації
Тип вилки
Хід вилки
Тип заднього амортизатора
Хід задньої підвіски
Діаметр колеса
Тип задньої втулки
Матеріал рами
Рік
Бренд
Тип вилки
Повітряна
💰 Товарів у розділі197
💲 Цінавід 10530 грн
💎 Знижкадо 32%
🔥 Від брендівAtlantic, Author, Pride та інше
✅ Для когоДля хлопчика, Для дітей, Для жінок та інше
✅ Тип амортизаціїДвохпідвіс, Хардтейл
044 232 88 27
057 761 32 72
Пн-Пт 9-18:00 СБ-НД 10-15:00