Палатки Sierra Designs

Отобрано 24 товарa из 502
1
Материал тента
Вход
Водостойкость тента
Водостойкость дна
Бренд
Бренд
Sierra Designs
24 товара
Палатка Sierra Design Meteor 3000 3
Дуже задоволений покупкою! З жінкою та дитиною вміщуємося. І тепло і комфортно. Так затишно і зручно, що ми з нетерпінням чекаємо наступного сезону, чтоб найскоріше знову нею скористатися.
Палатка Sierra Designs Meteor 4
Матеріал намету міцний та водонепроникний, що забезпечує захист від погодних умов. Легка установка та зручна упаковка роблять його ідеальним варіантом для кемпінгу на будь-якому маршруті. Рекомендую цей намет для всіх, хто цінує комфорт та надійність під час відпочинку на природі.
Палатка Sierra Designs Tabernash 4
Його простора конструкція забезпечує комфортне розміщення до чотирьох осіб, з достатньою приватністю для кожного. Матеріал намету є міцним і водонепроникним, що робить його стійким до різних погодних умов. Легка установка та зручна упаковка роблять цей намет ідеальним для кемпінгу або виїздів на відпочинок з родиною чи друзями.
Палатка Sierra Designs Tabernash 2
Палатка Sierra Designs Tabernash 2ВІДПОВІДЬ МАГАЗИНА
Так, у наметі Sierra Designs Tabernash 2 є москітна сітка, яка захищає від комах та забезпечує додаткову вентиляцію внутрішнього простору намету. Крім того, намет має вікна для забезпечення додаткової вентиляції.
💰 Товаров в наличии24
💲 Ценаот 4830 грн
💎 Скидкадо 20%
🔥 От брендовSierra Designs
✅ НазначениеДля треккинга, Туристические, Для пешего туризма и др.
✅ ВместимостьТрехместные, Четырехместные, Одноместные и др.
044 232 88 27
057 761 32 72
Пн-Пт 9-18:00 CБ-ВС 10-15:00