Велосипеды с колесами 28 дюймов

Велосипеды с колесами 28 дюймов – это фактический стандарт для городоских, туристических и шоссейных велосипедов. Велосипед с колесами 28 дюймов можно превратить и в «найнер», если рама и ободья позволят установить более крупную покрышку где-то от 1,9 дюйма. Если говорить о «стандарте, проверенном временем», то это – точно про 28-е колеса. Скоро исполнится целый век их доминирования на велосипедах.

Отобрано 357 товаров из 2383
1
Цена, грн
Рост велосипедиста, см
Тип амортизации
Тип вилки
Ход вилки
Диаметр колеса
Материал рамы
Год
Бренд
Диаметр колеса
28"
357 товаров
Велосипед Pride Rocx Tour
С первого взгляда понравился этот велосипед, выбирал себе модель для длительных поездок и не прогадал. Уже совершил на нем первое путешествие, 300 км туда и обратно отмахал. На дороге ведет себя хорошо, управление легкое, посадка удобная, так что спина от длительной езды не устает. Колеса тут 28, скорость набирал на них хорошую, но при этом маневренность велосипед не потерял. Трансмиссия - 2*9, с ней не было проблем взобраться на подъем, а они встречались достаточно часто. И нравится еще, что тут тормоза дисковые механические, в дороге такие не подведут и в обслуживании они неприхотливые.
Велосипед Cannondale Topstone 4
Велосипед Cannondale Topstone 4ВІДПОВІДЬ МАГАЗИНА
Так, рама та вилка мають місця для встановлення крил
Велосипед Marin Four Corners 28"
Придбав велосипед в 2022 році за 1100 євро. Станом на зараз проїхав 8500 км. Включаючи два виїзди в Італію на 700 км та Норвегію на 1400 км. Велосипед вартий більших грошей. За весь час тільки 1 прокол і той біля дому. Також обмотка руля розвалилась десь на 8000 км від постійних дощів. Все. Сідло гівняне, було замінене на Брукс Б17. Все працює, ніяких поломок, гальма відмінно ( ніяких проблем з налаштуванням), колодки ще рідні стоять. За весь час перебирались втулки 3 рази, налаштовувався перемикач передній і задній 2 рази, рульова і каретка супер, також центрувались 2 рази колеса але вісімки були в межах 2-3 мм., Перебирались педалі - після змазки досі стоять рідні. Єдиний недолік - вага. Але від великої стальної рами я не очікував легкості. Один із плюсів - всі компоненти відносно дешеві. Все замінюється вдома на колінах, доступно і просто. Обслуговування елементарне ( достатньо купити декілька ключів ). Фарба тримається також відмінено, ніяких сколів не виявлено. Велосипед їде стабільно, як вкопаний і по асфальті і по лісі і по камінцях, дуже зручна посадка та кермо. Запасу міцності вистачає на великого дядька з повною загрузкою. Трансмісія хоча і шосейна, але я використовую весь діапазон....велостпед переїздив через Альпи, ніяких проблем. Також в велосипед можна вкладати гроші, і брати більш дорожчі компоненти ...адже рама практично вічна, все решту рано чи пізно вийде з ладу. Хороша якість зварних швів. З мінусів - рама під колеса з ексцентриками, вілсет доведеться пошукати. Але це скоріше не недолік а особливість. Якщо шукаєте надійний туристичний велосипед - це саме воно. Аналогів немає. Все решту або дороге або прайд. Змінювати його не планую впринципі, Мартін лишиться в моїй великій велосипедній колекції на завжди. Оцінка 10+
Велосипед Orbea Carpe 25
прекрасный стильный велик. Легкий и удобный. Для городского режима достаточно скоростей вполне. Стильная седуха с заклепками.
Велосипед Pride Rocx 8.1 FLB
Велосипед Pride Rocx 8.1 FLBВІДПОВІДЬ МАГАЗИНА
Вони дещо різні за своїм призначенням: цей байк буде класним у якості фітнес-тренажера, або комьютера. А рокстеді -- це більше для ізди по грунтівці, лайт прогулянок лісами-полями. Він повільніший за Рокс, але більш комфортний.
💰 Товаров в наличии357
💲 Ценаот 6059 грн
💎 Скидкадо 48%
🔥 От брендовKTM, Scott, Cannondale и др.
✅ Для когоДля женщин, Унисекс, Для взрослых и др.
✅ Тип амортизацииХардтейл, Без амортизации
044 232 88 27
057 761 32 72
Пн-Пт 9-18:00 CБ-ВС 10-15:00